MŪSU KOMANDA

 • KRISTAPS MILLERS
  Idejas un projekta dzinējs un kompass. Nerimstošs meklētājs, atklājējs un nemiera gars, kurš labāk ielien tumšas alās un pamestās dzīvsudraba šahtās vai nedēļām ilgi kratās un rij putekļus pa Pasaules bezceļiem, nekā guļ Šarmelšeihas siltajās smiltīs.
  Skatīt visu sarakstu Aizvērts sarakstu
 • EDGARS RAŽINSKIS
  Cilvēks, kurš pēdējos gados no tāda, kurš pārtika no lielpilsētas drūzmas, dzelzbetona sienām un slāpekļa dioksīda, ir atradis sevi dabā – kalnos un lejās, mežos un purvos, vienalga vai kājām ejot, vai uz diviem vai četriem riteņiem.

  DALĪBA EKSPEDĪCIJĀS:

  Skatīt visu sarakstu Aizvērts sarakstu
 • KRIŠS OZOLS
  Ceļotājs un dēkainis ar stāžu. Nepiekusis dienu un nakti, mežos, purvos un tuksnešos ar kameru uz pleciem rūpējas, lai piedzīvojums paliktu ne tikai mūsu atmiņās, bet arī iedvesmotu citus pārkāpt komforta robežas un dotos ceļā.
  Skatīt visu sarakstu Aizvērts sarakstu
 • JĀNIS VOGINS
  Ekspedīciju profesors. Izbraukājis puspasaules – ekspedīciju plānotājs un ceļrādis. Cilvēks ar kura rūpīgajām rokām tiek katru rītu un vakaru apčubināta katra ekspedīcijas mašīna un bez kura mēs būtu palikuši Karēlijas purvos vai Hakasijas stepēs. Vogina „maigā balss” ir pirmais ko dzirdam mirkli pirms mošanās un ir tā, kas uzmundrina un neļauj zaudēt modrību garajos nakts pārbraucienos.
  Skatīt visu sarakstu Aizvērts sarakstu
 • GUNTIS GRANDĀNS
  Biologs un mežzinis. Omulības un priecīga miera iemiesojums, tas kurš ar savām fotogrāfijām mūsu tekstiem dod dzīvību. Guntis mīl dabu visās tās izpausmēs – viņš var visu nakti medīt ziemeļblāzmu aiz polārā loka. Tik pat viegli kādā no ierastajām pauzēm, kad tiek gatavots ēdiens vai remontētas mašīnas – Guntis bruņojies ar fotoaparātu, kam pieskrūvēts metru garš objektīvs, rāpus var salīkt pār kādu dzegužkurpīti vai raspodiņu.
  Skatīt visu sarakstu Aizvērts sarakstu
 • ARTŪRS BAIŽA
  Daudzi prasīs, kas tas par Artūru Baižu, tādu neviens te nepazīst. Žombuks, Žombitto jeb Žombīno, tā sauc mūsu ekspedīcijas dzīvespriecīgāko dalībnieku, uz kura bārdu ar zaļu skaudību noskatās Vogina un Kasīša bārdas. Žombukam rokas aug pareizā vietā, tāpēc viņš ar prieku iesaistās darbos – sacirst malku vai samizot kartupeļus, tas viņam nieks. Un vēl Žombukam patīk rīmēt vārdus pa hiphopa modei.
  Skatīt visu sarakstu Aizvērts sarakstu
 • KASPARS INDRIKSONS
  Zelta rokas un gaiša sirds, kas paslēpta aiz visai bargas sejas izteiksmes. Kaspars ir tas, kurš savā profesijā dod otru dzīvi kokam, bet tandēmā ar Voginu nereti dod otro dzīvi kādai ekspedīcijas laikā nokautai detaļai. Un vēl jokupēteris ar lipīgiem smiekliem un vēlmi pavilkt biedrus uz zoba.
  Skatīt visu sarakstu Aizvērts sarakstu
 • ANDIS GALEJS
  Īsts vecis - ikdienā rokas eļļā un galva pilna ar traktoriem un citiem mehāniskiem agregātiem. Brīvdienās Andis ir avantūrists un piedzīvojumu meklētājs, turklāt ar lielisku humora izjūtu, kas ir svarīgākā īpašība dodoties uz vietām, kur būs auksti, grūti un nebus tualetes poda ar bidē. Andis ir no retajiem, kurš parakstās uz Millera avantūrām doties bez atļaujas bīstamos braucienos ar sniega moci un lien pamestos, pussagruvušos bunkuros.
  Skatīt visu sarakstu Aizvērts sarakstu
 • JĀNIS ZNOTIŅŠ
  Jānis ikdienā ir frizieris, bet domas šaudās tālāk par frizētavas sienām. Pārgājieni tuvi un tāli, pa mežiem, strautiem un saules pielietām pļavām, bet vēl labāk uzvilkt sporta bikses un kedas, un skriet pa mežu ceļiem piedzīvojumu sacensībās vai rogainingā. Znoča, kā viņu sauc draugi, ir sirsnīgs sarunu biedrs, ar kuru var pasēdēt, vietā ar skatu uz mēnesnīcu virs naksnīgās jūras, un vienkārši paklusēt.

  DALĪBA EKSPEDĪCIJĀS:

  Skatīt visu sarakstu Aizvērts sarakstu
 • ARTŪRS PĒRKONS
  Pērkons tāpāt kā Znotiņš ir frizieris, turklāt abi ir kā cimds ar roku ne tikai savā frizētavā, bet arī bezceļu auto ekipāžā. Pērkons ir optimisma un bezbēdnības kalngals, kurš var stundām makšķerēt strautos, kur zivju nav, dzīties pakaļ zaķiem, kamēr salauž brilles un meža vidū kalnračiem uz līdzenas vietas radīt hipsteru frizūras.

  DALĪBA EKSPEDĪCIJĀS:

  Skatīt visu sarakstu Aizvērts sarakstu
 • KASPARS BAMBIS
  Kaspars pēc profesijas un aicinājuma ir kalējs ar kalējam atbilstošiem bicepsiem un dzelžainu raksturu. Cilvēks, kurš dara taisni un, ja tā domā, tad runā taisni acīs, bet brīžos, kad Bambis nav kalējs, viņam ir skaļākie un sirsnīgākie smiekli, kādi dzirdēti.

  DALĪBA EKSPEDĪCIJĀS:

  Skatīt visu sarakstu Aizvērts sarakstu
 • ANDREJS STARIS
  Arhitekts, dizaineris, māslinieks. Brīvo laiku pavada pēc iespējas tālāk no apdzīvotām vietām, izvēloties arvien trakākus un neapdzīvotākus maršrutus. Skaistas un skanīgas balsis kolektīvā ir vairākiem dalībniekiem, bet tikai Andrejs spēj pakļaut mūzikas instrumentu – ģitāru un piešķirt kopīgiem vakariem pie ugunskura to īpašo burvību, ko rada kārtīgu veču kopība, daba un smeldzīgas dziesmas.
  Skatīt visu sarakstu Aizvērts sarakstu
 • OĻEGS RATAČOVS
  Metālapstrādes tehnoloģiju virtuozs. Jautrs komandas biedrs un kompānijas dvēsele, kurš atradīs kopīgu valodu pat ar sētas mietu un pārliecinās pašu spītīgāko robežsargu. Jau pēc pirmās ekspedīcijas sev ieplānoja apvidus auto, lai var patstāvigi mīcīties pa dubļiem un sist punus pa klinšainiem kalnu ceļiem.
  Skatīt visu sarakstu Aizvērts sarakstu